9клас

Підтема: Винахідники. Альберт Ейнштейн
Практична мета:
• ознайомити учнів з новими ЛО та відпрацювати їхню вірну вимову, тренувати їх вживання під час виконання різноманітних усних вправ;
• практикувати учнів у читанні тексту;
• розвиток мовленнєвої компетенції учнів з теми, робота в парах під час роботи над тематичним текстом;
• навчати учнів відтворювати знайому і нову інформацію.
Розвиваюча мета:
• розвивати мовленнєві здібності учнів: мовну здогадку, різні види пам’яті (слухову, зорову, оперативну, тривалу), уяву;
• використовувати специфічні знання з інших предметів;
• розвивати здатність знайти і використовувати необхідну інформацію для практичних цілей і будувати «нові знання»;
• розвивати в учнів уміння переносити знання та навички в задану ситуацію;
• розвивати здібності самостійно планувати мовленнєві дії із застосуванням нового матеріалу;
• удосконалювати комунікативні здат ... Читати далі »
Переглядів: 88 | Додав: mrgalchich | Дата: 23.10.2021

8 клас

Тема: A daily,a weekly,a monthly. Newspapers. Щодня, щотижня, щомісяця. Газети.
Сфера спілкування: публічна
Тематики ситуативного спілкування: журнали, газети, друкарство, медіа
Мовний інвентар : граматика Present Simple, Passive Voice, creative speaking.
Мета уроку :
Сприяти розвитку в учнів уміння та навичок сприймати на слух та мовної здогадки, удосконаленню граматичних навичок учнів, розвитку творчих здібностей.
Очікуваний результат:
Учень вміє висловлювати свої думки та аргументувати їх у комунікативних ситуаціях, усвідомлює себе як частинку команди, практикує навички вживання лексико-граматичного матеріалу при різних видах роботи.
Схематичний план уроку
1. Початок уроку. Організація класу.
• Привітання- 2 хв
• Повідомлення теми та мети- 1 хв
• Мовленнєва зарядка- 3 хв
2. Основна частина.
• Говоріння-10 хв
• Групова робота- 10 хв
• Аудіювання -10 хв < ... Читати далі »
Переглядів: 88 | Додав: mrgalchich | Дата: 23.10.2021

2 клас
Підтема: Хто твій друг?

Мета: розширити лексичний обсяг учнів, вчити описувати друга, використовуючи фразу Mybestfriendis…, закріпити навички читання, мовлення, виховувати культуру спілкування.
Обладнання: підручник, картки, аудіо та відео матеріал, додатковий матеріал.

ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Greeting.
Учитель разом з дітьми співає пісню-привітання. (відео супровід) “Hello! Hello! Howareyou?”

Warmingup
Гра «Спіймай муху»
На дошці розташовані картки дій, які учні раніше вивчали. Вчитель викликає двох учнів, дає їм хлопавки, називає слово, а учні, хто перший, повинні вдарити хлопавкою по тій картці, яку назвала вчителька.

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Ознайомлення з новими лексичними одиницями
А) Робота з картками. Учні повторюють слова за вчителем.
Б) Читання слів. Вправа 1 на сторінці 28
В) Вправа на увагу. Учитель ви ... Читати далі »
Переглядів: 73 | Додав: mrgalchich | Дата: 23.10.2021

10 клас
Національні страви в україні та за кордоном.

Theme:National Ukrainian meals and cuisines from all over the world. Menu. Food products and their preparation
By the end of the lesson students will be able to:
• use new words, word-combinations and expressions, related to the theme
• practice new phrases to speak about kinds of food and its preparation;
• describe the most popular dishes of the world;
• answer the questions after reading the text;
• match the words with their definitions;
• continue the point of the statement;
• perform an information after listening and watching videos;
• act out the dialogues about choosing dishes from the menu.
Equipment: multimedia whiteboard; projector; laptop computer; presentation on the topic; textbook English 10 Standard level by Oksana Karpyuk

Procedure:
1. Greeting:
- Good morning, students. I’m glad to see you. How are y ... Читати далі »
Переглядів: 96 | Додав: mrgalchich | Дата: 23.10.2021

3 КЛАС
My parents’ professions.
Професії моїх батьків. Розвиток навичок усної взаємодії. Робота з лексикою.
Мета:
- Ввести нову лексику до теми;
- навчати розповідати про професії батьків, друзів;
- розвивати навички сприймання на слух;
- практикувати у вживанні вираз“Bill’smotheris …”;
- практикувати у вживанні питання «What isBill’smother?»
- тренувати у вживанні питань типу Is/arethere …? та відповідей на них;
- розвиватинавички усного продукування та усної взаємодії;
- практикувати писемні навички;
- виховувати культуру спілкування;
- виховувати повагу до мови, яку вивчаєш.
Обладнання:підручник, робочий зошит, аудіододаток, відео додатки, ноутбук, флеш-картки
Лексичний матеріал:a doctor, a programmer, a vet, a farmer, a shop assistant, a pilot, a teacher, a driver.
Вирази:
Listen and read.
Read and say “Yes” or “No”
Read and match.
Match, ask a ... Читати далі »
Переглядів: 92 | Додав: mrgalchich | Дата: 23.10.2021