Головна » 2021 » Жовтень » 23 » FORM 3. My parents’ professions. Професії моїх батьків. Розвиток навичок усної взаємодії. Робота з лексикою.
19:08
FORM 3. My parents’ professions. Професії моїх батьків. Розвиток навичок усної взаємодії. Робота з лексикою.
3 КЛАС
My parents’ professions.
Професії моїх батьків. Розвиток навичок усної взаємодії. Робота з лексикою.
Мета:
- Ввести нову лексику до теми;
- навчати розповідати про професії батьків, друзів;
- розвивати навички сприймання на слух;
- практикувати у вживанні вираз“Bill’smotheris …”;
- практикувати у вживанні питання «What isBill’smother?»
- тренувати у вживанні питань типу Is/arethere …? та відповідей на них;
- розвиватинавички усного продукування та усної взаємодії;
- практикувати писемні навички;
- виховувати культуру спілкування;
- виховувати повагу до мови, яку вивчаєш.
Обладнання:підручник, робочий зошит, аудіододаток, відео додатки, ноутбук, флеш-картки
Лексичний матеріал:a doctor, a programmer, a vet, a farmer, a shop assistant, a pilot, a teacher, a driver.
Вирази:
Listen and read.
Read and say “Yes” or “No”
Read and match.
Match, ask and answer.
Let’splay.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Greeting. Привітання.
Вірш «GoodMorning»
Учитель читає вірш, учні повторюють за ним, а потім розповідають вірш хором.
Good morning, good morning
Good morning to you
Good morning. Good morning.
I am glad to see you!
Учні співають пісню «Hello, hello, how are you?»
-How are you?
-Who is on duty today?
-Who is absent today?
-What day is it today?
-What season is it now?
-What date is it today?
- What is the weather like today?
- Do you like such weather?
- Where are you from?
- Where do you live?
- What parts of body have you got?
2. Aim. Повідомлення теми та мети уроку.
T: Today we are going to speak about professions.
We’ll get to revise some words, and practice them in games, exercises and rhymes. Let’s start our lesson!
3.Уведення в іншомовну атмосферу.
PhoneticsФонетична зарядка
T: But first let`s repeat the pronunciation of the sound and the rhymes after me.
[w] -- walk, wood, want, watch, without
Witty wants to walk in the wood without Willy.
[a] -- apple, black, cat, rat
A black cat ate a fat rat.
ІІ. Основна частина уроку
 PresentingVocabularyПодання нового лексичного матеріалу
• Бесіда з учнями
Підготовка до сприйняття нового лексичногоматеріалу.
T: Look at the pictures and guess what they mean. (Робота з флеш-картками)
Look, listen and repeat.
• Гра «Yes or No»
Учитель показує малюнки і ставить питання. Учні хором відповідають. Наприклад, Учитель показує малюнок яйця.
-Is he a doctor?
- No, he is not.
- Is she a teacher?
-Yes, she is. She is a teacher.
 Listening. Розвиток навичок сприймання на слух.
• Listen, repeat and act out. Ex.1 p. 42
Listenandreadwitheyes.Учні слухають аудіозаписі читають очима.
Read and translate one by one.Діти читаютьта перекладають фрази по черзі.
• Post-Reading Activity
Read and say «Yes» or «No» Ex.2 p. 42 Учні читають речення та визначають їх відповідність до прослуханого та прочитаного тексту.
• Listen and match Ex.3 p. 42
Учні слухають аудіозапис та відповідають на питання:
WhatisOlenka’s mother?
What is Vlad`s father?
What is Olenka`s father?
What is Vlad`s mother?
 Фізкультхвилика
Учні повторюють слова та рухи пісні «Clap your hands»
 Speaking. Розвиток навичок усного продукування та усної взаємодії.
• Повторення вживання структур Whatis….’s…?
Match, askandanswer. Ex.4 p.43
Учніз’єднують назви професій з малюнками. Ставлять питання WhatisJill’s
mother?та відповідають Jill’smotherisa pilot.

• Гра«Moveandfind»Учні отримують флеш-картки з малюнками та назвами професій. Рухаються по класу та знаходять собі пару.
• Гра-інтерв’ю «What is ….’s mother?»
Учніотримуютьфлеш-картки з малюнкамипрофесій. Вибирається репортер, який ставить питання до учнівкласупитання«Whatis ….’s mother?», використовуючиіменаоднокласників.
 Writing Завдання у друкованому зошиті
 Відпрацювання структур
• Рольова гра «Моя сім'я».
Учні в групах розпитують один одного про професії їх членів сім’ї, застосовуучи вивчені слова.
• Гра «Карусель»
Вчитель ділить учнів на дві групи за допомогою флеш-карток. Перша група робить внутрішнє коло (їх завдання ставити питання «Whatisyourmother?»), а друга група утворює зовнішнє коло (їх завдання відповідати на питання Mymotheris …). Кола можна поміняти місцями.
 Let’splay.Ex.5 p.43
Діти працюють у групах, кожна з яких отримує набір карток: один учень/одна учениця отримує картки з початком слів (словосполучень), другий/друга — із закінченням. Вони мають якнайшвидше скласти ці слова і словосполучення.
Картки можуть бути такими:
teacshopverassistantdriprogrwomanammerpoliceveceman t polipilorotdocthe
ІІІ. Заключна частина уроку
HomeworkВивчити лексику даного уроку + Ex.4 p.43
Summarizing
Гра «Chessandsay»Учень вибирає флеш-картку та відповідає на питання вчителя.
Т: Today we spoke about people of many professions.
What was the most interesting/difficult task today?
Учні співають пісню «ByeByeGoodbye»
Переглядів: 93 | Додав: mrgalchich | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]